Pandora TV

Geleneksel televizyon sınırlarının ötesinde olması için tasarlandı.

PANDORA

Su geçirmez televizyon ayrıcalıklı bir tasarım.

Tamamen bağımsız bir televizyon, en son ve en iyi özellikleri bir arada sunuyor.
Görüntüde, olağanüstü detay ve derinlik üreten Pandora TV,
size görüntü kalitesinde en iyiyi vaat ediyor.
NEDİR PANDORA TV?

İnce ve portatif profili sayesinde Pandora; beton, tuğla, fayans, mermer ya da alçıdan yapılmış bir duvara kolayca uygulanabilir ve bir bütünmüş gibi görünür. Montaj edildiğinde, yüzeyle hem zemin olması, dışta kalan yüzeyinin cam olması ve mekanın ısısından neminden etkilenmiyor olması Pandora TV’lerin hastane gibi steril ortamlarda da tercih edilmesini sağlıyor.

Banyoda

Pandora TV’ler su geçirmez ve güvenlikli sistemlerle ilgili en son regülasyonlara göre, banyo, mutfak, havuz, bahçe, spa ve sauna gibi diğer su içeren çevrelere entegre edilebilmek için tasarlandı. Pandora TV’ler ısıtılmış ekran alanına sahip olması sayesinde buharlaşmayı hatta soğuk hava şartlarında donmayı engeller. Su geçirmeyen bir uzaktan kumandayla size sunulur.

Hijyen alanlarda

Geniş kullanım alanı mutfakta ve hastane gibi hijyen ortamlarda... Televizyonlarımız, banyolarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Buna rağmen, estetik tasarımı ve ankastre uyumluluğu sayesinde mutfak, oturma odaları ve yatak odaları hatta su geçirmezlik, sızdırmazlık nitelikleri sayesinde hijyenin çok kıymetli olduğu hastane ve benzeri ortamlarda da tercih ediliyorlar.

Teknoloji

Ürünlerimizde daima güncel teknolojiyi kullanıyoruz. Böylece, tasarım düşkünleri ürünlerimizle hayallerindeki ayrıcalığa erişiyorlar.

Her gün aynı rutinde yaşayarak farklı görünmeyi bekleyemezsiniz...

Biz, hayallerini gerçekleştirmeye cesareti olanlarla çalışıyoruz.