Mirrortrend

Lüks hayatı evinize, ofisinize, otelinize getiriyoruz.

MIRRORTREND

Teknolojiyi tasarım ile buluşturuyoruz.

NEDİR AYNA TV?

Mirrortrend Ayna Televizyon, zor sorulardan ilham alarak, mimar ve tasarımcıların yaratıcılığını sınırlamadan, ihtiyaç değil ama “hayal edilen” lüks ürünlerin gerçeğe dönüştürülmesine imkân sağlayan bir teknolojidir.

17.yüzyılda yüzeyi parlatılarak elde edilen ilk aynadan 19.yüzyılda Alman kimyacı tarafından geliştirilen cam üzeri gümüş kaplama işlemine kadar değişik yöntemlerle üretilen ayna yaşam alanlarımızda hem fonksiyonelliği hem de mekana kattığı şıklığıyla hayatımızda ki vazgeçilmez kıymetini sürdürüyor.

İnsanın hayatında uzun zamandır var olan ve 7'den 77'ye herkes tarafından farklı amaçlarla kullanılan aynayı TV ile birleştirerek yeni bir boyut kazandırdık. Böylece, TV, kullanım anları dışında mekan içerisinde kapladığı hacim ve siyah büyük bir leke olma sıkıntısından aynanın estetik desteğiyle kurtulmuş oldu.

Dünya üzerinde sadece bir fabrikada üretilen ve Mirrortrend Ayna TV markasıyla 2004'ten bu yana Türkiye pazarıyla başlayıp daha sonra bir çok ülkeye ihracatı olan bu özel ayna arkasında bulunan televizyon ışığının %97'sini ön tarafa geçirerek size inanılmaz bir izleme keyfi sunuyor.

Bu kıymetli birleşimle hayatınızın olmazsa olmaz TV ihtiyacını estetik bir tasarımla yaşam alanlarınızın istediğiniz her yerinde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Hayallerinizi sınırlamayın, siz televizyonunuzu ayna şıklığı ile nerede görmek istiyorsanız bize anlatın yeterli. Anlatanlar için, Mirrortrend ürünleriyle bugüne kadar; mimarların, tasarımcıların özgür çizim ve uygulama alanlarına uyum sağlayarak, 17 süper yat (40 mt. üzeri), 9 yat (40 mt. altı), 14 VIP araç, 461 salon ve oturma odası, 410 konut banyosu, 831 otel odası, 57 toplantı salonu, 21 fitness salonu, 10 resepsiyon, 17 sauna, 32 asansör, 52 ofis, 7 steril oda da hayallerinin gerçek olmasını sağladık.

Olağanüstü


görüntü kalitesi

Görsel

bütünlük

Boyut

çeşitliliği

UYGULAMALARI GÖRÜN